Брудозахисне гумове покриття Сота 80х120 см


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ЮВІГ |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Вид фактури | Сота |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1 кв.м |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вага | 10 кг |
| Механічні властивості | |
| Щільність | 1.28 г/см3 |
| Зусилля на розрив | 4 МПа |
| Відносне подовження | 25 % |
| Твердість (по Шору) | 60 од. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гума |
| Висота, мм | 24 |
Брудозахистне покриття допоможе у захисті приміщення від вологи, снігу та бруду.
За наявності гумового покриття Вам буде забезпечено брудозахист приміщення без особливих зусиль та витрат.
Гумові покриття для підлоги відмінно підходять як для громадських закладів, так і для домашнього використання. Легкі та мобільні у використанні, стійкі на будь-якому типі покриття для підлоги гумові килими є дуже зручним засобом захисту від вуличного бруду.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195,10 ₴


